Infoisinfo Polska

Janex. Sklep Rehabilitacyjno-Medyczny
Sklep w Pruszków

sklepmedyczny-pruszkow.pl/
Pokaż numer telefonu
Pamiętaj, że wyszukałeś to przedsiębiorstwo na Infoisinfo 05-80?

Adres

05-800. Pruszków. 3 Maja 39.
Pokaż mapę


Co powinieneś wiedzieć o Janex. Sklep Rehabilitacyjno-Medyczny

Zdrowie w Pruszków, Rehabilitacja w Pruszków, Medycyna w Pruszków, Medyczny w Pruszków

Sklep Rehabilitacyjno-Medyczny Janex powstał w 2004 roku. Siedziba mieści się w Pruszkowie, na terenie województwa mazowieckiego. Zajmujemy się sprzedażą profesjonalnego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Osobą decyzyjną jest Jakub Jankowski.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Zyskaliśmy zaufanie rzeszy klientów, których z roku na rok przybywa. Ofertę kierujemy do osób indywidualnych, a tak instytucji medycznych.

W sprzedaży mamy szeroki wybór:
• wózków inwalidzkich,
• łóżek,
• koncentratorów tlenu,
• gorsetów ortopedycznych,
• wkładek ortopedycznych,
• pionizatorów,
• balkoników,
• butli tlenowych.
Nasz asortyment pochodzi od renomowanych producentów, dlatego możemy zapewnić Państwa o jego wysokiej jakości. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i staramy się systematycznie poszerzać ofertę i wprowadzać nowe sprzęty i akcesoria medyczne.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy posiadają ogromną wiedzę na temat sprzedawanych produktów. Służymy pomocą i fachowym doradztwem, również przy wyborze odpowiedniego sprzętu. Na życzenie klienta, nasi pracownicy zademonstrują wybrany sprzęt. W ten sposób wybór będzie o wiele łatwiejszy.

Sprzedawany przez nas sprzęt rehabilitacyjny i medyczny dedykowany jest osobom chorym, które z wielu względów nie mogą same się przemieszczać lub funkcjonować. Na specjalne zamówienie realizujemy też indywidualne zlecenia.

Artykuły rehabilitacyjne znajdują zastosowanie zarówno w placówkach medycznych, jak i w prywatnych domach. Chorzy mogą w dowolnym momencie korzystać z nich, by wzmacniać swoje mięśnie i przyspieszać powrót do zdrowia. Wszystkie maszyny posiadają niezbędne atesty, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne dla osób, które je użytkują.

Nie tylko sprzedajemy sprzęt medyczny, ale i go wynajmujemy. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują asortymentu na określony czas. Od lat współpracujemy z dwoma hospicjami, w których znajduje się sprzęt z naszego sklepu.

Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny i ze zrozumieniem. Liczy się dla nas Państwa zadowolenie, dlatego dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego klienta.

Serdecznie zapraszamy.
Przeczytaj więcej...

Sieci społecznościowe

Nie znamy nazwy konta tej firmy na żadnym portalu społecznościowym

Zdjęcia i klipy

Opinie o Janex. Sklep Rehabilitacyjno-Medyczny (0)

Czy jesteś właścicielem biznesu?
Pomożemy Ci w jego rozwoju

Zdobądź więcej klientów, większą oglądalność i lepszą rozpoznawalność marki.
Pozwól nam pomóc sobie w osiągnięcu celów i ulepszeniu biznesu.

Dodaj swoje przedsiębiorstwo